1. Polityka wysyłkowa

Informacje o śledzeniu:

Po wysłaniu towaru otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem wysyłki, zawierającą numer śledzenia Twojego zamówienia. Proszę podać prawdziwy i efektywny adres e-mail, na który można szybko poinformować o stanie dostawy towarów.

Czas dostawy:

Zamówienia są zwykle wysyłane w ciągu 24 godzin od daty zamówienia. Po wysłaniu towaru udostępnimy Ci numer śledzenia do śledzenia online. Jak zwykle zajmuje to od 7 do 10 dni roboczych. Twoja satysfakcja jest tym, do czego dążymy.

2. Zasady dotyczące zwrotów

Uwagi

---- Jeśli chcesz zwrócić swoje przedmioty, musisz skontaktować się z nami w celu uzyskania naszego adresu wysyłki. Wszystkie elementy muszą mieć oryginalny status: nienoszony, nieumyty i ze wszystkimi tagami.

---- Przed złożeniem zamówienia musisz potwierdzić kolor, rozmiar i styl, który zaoferowaliśmy, a jeśli to nie problemy z jakością, opłata za wysyłkę powinna zostać zapłacona przez kupującego.

---- Jeśli jest to problem z jakością lub błędną wersją, proszę zrobić zdjęcie przedmiotu i przesłać nam zdjęcia. Przejmiemy pełną odpowiedzialność za problem z jakością.

- Jeśli chcesz wymienić na inny styl lub zażądać zwrotu pieniędzy, poinformuj nas o numerze śledzenia po odesłaniu produktów. Gdy otrzymamy przedmiot, wyślemy nowy przedmiot, który zamawiasz ponownie lub zwróci twoją płatność.

---- Nie ponosimy odpowiedzialności za paczki zagubione podczas transportu.

- Jeśli masz pytania dotyczące zwrotu produktów, skontaktuj się z nami!

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci 100% satysfakcji. Jeśli chcesz złożyć wniosek, najpierw skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta i poinformuj go o przyczynie zwrotu. Wszystkie przedmioty odesłane do nas muszą być kompletne w oryginalnym stanie z wszystkimi etykietami i etykietami: nieużywane, nie noszone, zmieniane lub prane, itp. Możesz korzystać z usługi zwrotu, w wymaganym okresie, którego nie będziemy mogli zwrócić ani wymienić.

Brak zwrotu lub wymiany w następujących sytuacjach:

1) Nie przyjmujemy produktów, które mają jakiekolwiek problemy z jakością, które wynikają z subiektywnej świadomości wadliwych towarów.

2) Nie przyjmujemy zwrotów jakichkolwiek przedmiotów, które zostały użyte, uszkodzone, wygrawerowane lub zmienione przez osobę trzecią.

3) Nie przyjmujemy przedmiotów, które są nieautoryzowane, niepoprawnie zapakowane lub niewłaściwie ubezpieczone. Doceniamy twoje zrozumienie.

Anulowanie zamówienia

Jeśli złożyłeś zamówienie i chcesz je później anulować, skontaktuj się z naszym przedstawicielem obsługi klienta tak szybko, jak to możliwe. Ale jeśli Twoje zamówienie zostało wysłane, nie będziemy mogli go anulować. Dziękuję za Twoje zrozumienie.

Przyjazne zawiadomienie

Jeśli nie otrzymałeś numeru śledzenia w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia, Twój serwer e-mail mógł potraktować go jako spam. W takim przypadku skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc.