Wysyłka


1. Darmowa dostawa wszystkich zamówień.

 

2. Wysyłka za pośrednictwem Air Express, na przykład DHL Express.


3. Twoje buty otrzymają mniej niż 30 dni.


Zwrot / wymiana


Oferujemy okres zwrotu i zwrotu wynoszący 7 dni od daty otrzymania. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, skontaktuj się z nami, aby otrzymać adres wysyłki do zwrotu i nie wysyłaj produktu z powrotem na ten sam adres wysyłki. Nasz zespół kontroluje wszystkie otrzymane przedmioty, dlatego należy je wysyłać wyłącznie na nasz adres zwrotny.


Twój zakup jest fabrycznie nowy. Przedmioty, które do nas zwracasz, muszą być w takim samym nowym stanie, w jakim je otrzymano. Wszystkie zwrócone elementy muszą być w oryginalnym stanie i uznane za nienaruszone, zanim będą mogły zostać zaakceptowane do całkowitego zwrotu. Produkt musi zostać zwrócony w nowym i nieużywanym stanie, w pudełkach producenta i ze wszystkimi dokumentami (w tym kartami gwarancyjnymi i autentycznymi), częściami i akcesoriami (w tym workami na kurz), aby zapewnić pełne uznanie. NIC NIE POWINNO PRZYSTĄPIĆ DO SKRZYNKI. Pudełko z butami lub torebką i wszelkie inne przedmioty należy odesłać do pudełka z tektury falistej (takiego jak ten, w którym je dostarczono), aby zapobiec uszkodzeniu. Zwrot towaru nie zostanie przyjęty, jeśli nie zostanie odesłany w nowym, odpowiednim stanie. Zwroty nie zaakceptowane zostaną usunięte lub odesłane na Twój koszt.


Zużyte buty nie podlegają wymianie ani zwrotowi. Jeśli zamierzasz przymierzyć buty w swojej sukience, prosimy o noszenie pończoch lub skarpet i noszenie ich tylko na dywanie. Jeśli buty są zdarte od przymierzenia butów przy dopasowaniu, nie możemy ich zabrać z powrotem. Buty należy zwrócić w takim samym stanie, w jakim zostały odebrane. Zapisz pudełko, w którym buty zostały wysłane. To najlepsze opakowanie do zwrotu. Barwione buty nie podlegają zwrotowi ani wymianie. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co może się stać z zwracanymi przedmiotami podczas wysyłki zwrotnej: jeśli otrzymamy je uszkodzone, nie możemy przyjąć zwrotu.


Po otrzymaniu zwrotu przez nas zwolnimy zwrot kosztów przesyłki zwrotnej lub prześlemy Ci przedmioty wymiany.